Wiadomości z Orzesza

Walentynki 2022 w MOK. Kino dla zakochanych

  • Dodano: 2022-02-11 08:30, aktualizacja: 2022-02-11 08:47

W dzień zakochanych zapraszamy do... KINA! Koniecznie zaproście swoją drugą połówkę i wpadnijcie na jeden z wieczornych, poniedziałkowych seansów:

  • godz. 17:45 "Tajne przez poufne"
  • godz. 20:00 "Narodziny gwiazdy"

Walentynki w MOK Orzesze - repertuar

- Wybraliśmy jeden, starszy „klasyk” dla fanów dobrych, kultowych komedii oraz coś nowszego, co na pewno złapie za serca i pokołysze na moment każdą, nawet najbardziej wymagającą parę - czytamy na stronie internetowej orzeskiego MOKu

„Tajne przez poufne” (2008r)

Osbourne Cox (John Malkovich) jest tajnym agentem CIA starającym się nie stracić zajęcia. Nie dość, że jego praca i małżeństwo zmierzają ku niechybnej katastrofie, to ma w dodatku problemy z alkoholem. Harry Pfarrer (George Clooney) jest szeryfem w ministerstwie skarbu, ale nie może sobie poradzić ze swoją próżnością. Do jego licznych hobby, zaliczają się między innymi: internetowe randki za plecami żony, konstruowanie zabawek erotycznych według własnych pomysłów, nie wspominając o sypianiu z nieszczęśliwą żoną Osbourna. Kiedy Ozzie zostaje wyrzucony z pracy, postanawia opisać wszystkie poufne działania CIA, nie zdając sobie sprawy z tego, jak niewiele wie. Szkic wspomnień trafia jednak do kolejnej z kochanek Harry’ego, szalonej pracownicy siłowni Litzke (Frances McDormand) i jej głupkowatego kolegi Chada Feldheimera (Brad Pitt). Przekonani, że posiadają ściśle tajne informacje uznają, że to znakomita okazja na zarobienie pokaźnej sumy pieniędzy i przekazują te informacje prosto do Rosjan. Kwestie miłosne i te wagi państwowej splątują się ze sobą w niedorzecznej historii, w której nikt nie wie komu może zaufać.

„Narodziny gwiazdy” (2018r)

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Zapisy i informacje: 32 22 13 508

Walentynki 2022 w MOK. Kino dla zakochanych

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również