Wiadomości z Orzesza

Wyrzucili psa z samochodu. Policja poszukuje świadków

  • Dodano: 2021-09-03 10:00

Policjanci z mikołowskiej komendy poszukują świadków mogących pomóc w identyfikacji osoby, która 25 sierpnia na DK 81 w Orzeszu wyrzuciła z samochodu psa. Śledczy proszą o kontakt zarówno tych, którzy widzieli samo zdarzenie, jak i osoby, które rozpoznają zwierzę i mogą wskazać jego właściciela.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia około godziny 13.00 w Orzeszu przy skrzyżowaniu DK 81 z ulicą Żorską. W trakcie oczekiwania na zmianę sygnalizacji świetlnej w jednym z samochodów od strony pasażera otwarły się drzwi, a na ulicę wybiegł pies. Po zmianie świateł kierowca odjechał, pozostawiając psa. Według dotychczasowych ustaleń sprawca mógł poruszać się samochodem osobowym koloru jasnoniebieskiego o początkowych numerach rejestracyjnych SR.

Zajmujący się sprawą policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą mikołowskiej komendy proszą o kontakt wszystkich tych, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje, które przyczynią się do wyjaśnienia sprawy i ustalenia danych osoby odpowiedzialnej za sytuację.

Kontakt: 478558275, 478558200 (całodobowo) lub pod numerem alarmowym 112, e-mail: pg@mikolow.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również