GALERIA Doroczne Spotkanie Przyjaciół 2 Szczepu Harcerskiego „Polana”
12 marca w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu odbyło się Doroczne Spotkanie Przyjaciół 2 Szczepu Harcerskiego „Polana”. Wydarzenie zgromadziło harcerzy, ich rodziny, zaproszonych gości oraz wszystkich, którym bliska jest działalność szczepu. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnych rozmów, przypomnienia historii szczepu i podsumowania jego działań w ostatnim czasie.
Wspólne wspomnienia i harcerska atmosfera
Wśród zaproszonych gości obecni byli: Mateusz Szweda, Przewodniczący Rady Miejskiej, oraz radni Miasta Orzesze: Mariusz Wojtanowicz, Mariusz Kaczmarczyk i Krzysztof Giel. Podczas spotkania harcerze zaprezentowali krótkie podsumowanie działalności szczepu, przypomnieli jego historię, a także podzielili się swoimi doświadczeniami. Wszystko to odbywało się w ciepłej, harcerskiej atmosferze, pełnej wspólnych rozmów i śpiewu.
Harcerstwo – więcej niż organizacja
Spotkanie po raz kolejny udowodniło, że harcerstwo to coś więcej niż organizacja. To wspólnota ludzi, którzy łączą się nie tylko w działaniu na rzecz innych, ale także w pielęgnowaniu tradycji, wartości i poczucia odpowiedzialności za społeczność.


































Dodaj komentarz