Informacja dla seniorów. reklama W związku z potencjalnym zagrożeniem koronawirusem KLUB SENIOR+ informuje, że w dniach 11.05.2020 do 24.05.2020 będzie nieczynny (z możliwością przedłużenia). Tagi:seniorzy
FOTO Sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w Orzeszu. Samorządy rozmawiały o nowych technologiach 8
Dodaj komentarz