Wiadomości z Orzesza

[AKTUALIZACJA] Orzeszanin zatrzymany ze znaczną ilością amfetaminy

  • Dodano: 2020-07-13 16:45, aktualizacja: 2022-10-05 22:42

Policjanci orzeskiej patrolówki zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który miał przy sobie nieco ponad 10 działek amfetaminy.

Interwencja policjantów z Komisariatu Policji w Orzeszu, w wyniku której zatrzymany został 46-letni mężczyzna miała miejsce w czwartek 9 lipca przed godziną 21.00. Według relacji świadka, na jedną z myjni samochodowych w centrum miasta, fiatem seicento przyjechał mężczyzna. Zachowanie kierującego zgłaszający określił jako "dziwne". Mężczyzna miał być nerwowy i pobudzony.

Policjanci patrolówki dokonali więc legitymowania wskazanej osoby oraz kontroli, w trakcie której ujawnili ponad 10 działek substancji, która po przeprowadzonych testach okazała się amfetaminą. 46-latek trafił do komisariatu, a w tym czasie policjanci dokonali przeszukania jego miejsca zamieszkania. Tam znaleźli kolejne porcje - ponad 90 działek tego samego narkotyku.

Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Następnego dnia mieszkaniec Orzesza usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych  -  ponad 100 działek. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu, wyjaśniając jednocześnie, że narkotyki zakupił, gdyż... właśnie wybiera się na wakacje. Prokurator Rejonowy w Mikołowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również