Wiadomości z Orzesza

Biuro Świętego Mikołaja w Orzeszu

  • Dodano: 2018-12-06 10:00

To już tradycja! Biuro Świętego Mikołaja w Orzeszu po raz trzeci!

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, a także z wielkim sercem do przekazania darów dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Orzesza.

Biuro Świętego Mikołaja w tym roku znajduje się w Orzeszu przy ul. Powstańców 5.
Dary są przyjmowane w specjalnie dedykowanej sali na parterze.

Akcja ruszyła 03.12.2018 i będzie trwać przez dwa tygodnie!
W rolę elfów Świętego Mikołaja, podobnie jak w ubiegłym roku, wcielą się strażacy z OSP Jaśkowice! Codziennie od poniedziałku do piątku nasi wolontariusze będą przyjmować dary od 15:00 do 18:00, w sobotę od 10:00 d 12:00.

Wielki Finał Akcji 15.12.2018 r. o godz. 15:30 Piknik Świąteczny na terenie OSP Jaśkowice!
Zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie. Piknik Świąteczny organizowany przy współudziale Szkoły Podstawowej nr 4 w Orzeszu. Zapewniamy, że nie zabraknie atrakcji i ciepłej, przedświątecznej atmosfery!

W ramach biura zbieramy prezenty dla tych, którzy bez naszej pomocy mogliby ich nie dostać. Chętnie przyjmiemy zabawki, dziecięce ubrania, artykuły szkolne, środki czystości i inne rzeczy, które są w bardzo dobrym stanie i mogą posłużyć innym. Poprzednie lata pokazały, że wśród darów znalazły się również dobrej jakości sprzęty RTV, AGD, a także sprzęt muzyczny.

Wierzymy, że kolejny raz mieszkańcy Orzesza pozytywnie odpowiedzą na zaproszenie do wsparcia akcji. Z darów przygotujemy paczki, które za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzeszu zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Cała akcja odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Orzesza Mirosława Blaski.

Anna Kopańska
Organizator Biura Świętego Mikołaja w Orzeszu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.