Wiadomości z Orzesza

Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Orzeszu

  • Dodano: 2019-05-27 09:00

Już wkrótce - Dzień Dziecka - z tej okazji zapraszamy na festyn, który odbędzie się 1 czerwca na Stadionie Miejskim w Orzeszu, ul. Bukowina 6.

Od godz. 16:00 do godziny 20:00,dzieci będą mogły skorzystać z wyjątkowej oferty różnych atrakcji.

W tym dniu czeka na nich szalony cyrkowy świat

W programie:

Świat żonglerki - warsztaty żonglerskie z wykorzystaniem różnych rekwizytów, szczudlarze oraz ekwilibrystyka , pokazy...

Na aktywnych uczestników czekają specjalne konkursy, mini konkurencje sportowe z nagrodami, przygotowane przez OSP Jaśkowice.

Będzie można również wsiąść do policyjnego radiowozu oraz wozu strażackiego i zobaczyć wyposażenia służb.
Dzieci będą mogły skorzystać z różnych zabaw, malowania twarzy prowadzonych przez animatorów oraz harcerzy z 2 Szczepu "Polana" z Orzesza. 

Kolejną atrakcją będą warsztaty rysowania karykatury z Szymonem Telukiem, oraz zabawy z klockami lego dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat, a dla najmłodszych będą specjalne maty z klockami oraz konkursy z nagrodami dla wszystkich!

Wszystkie dzieci w tym dniu będą mogły nieodpłatnie skorzystać z oferty urządzeń zabawowych, m.in. gąsienicy Megi, dmuchanej zjeżdżalni, dmuchanego placu zabaw.

Nie zabraknie darmowej waty cukrowej oraz słodyczy, które będą rozdawać i zapraszać do wspólnej zabawy Minionek i maskotka policji - Sierżant Hektor.

Dla chętnych przygotowane będą rożne stoiska z balonami, zabawkami, oraz strefa z mobilną gastronomią

Przewidziana jest także zbiórka zużytych baterii oraz innych drobnych „elektrośmieci”, które będzie można wymienić na sadzonki drzew. Akcję przygotowało Nadleśnictwo Kobiór, które ufundowało 300 sadzonek drzew.
Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również