Wiadomości z Orzesza

Kolejne zmiany w kierownictwie orzeskiego komisariatu

  • Dodano: 2022-04-04 07:00, aktualizacja: 2022-04-03 18:02

Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie z dniem 1 kwietnia powołał Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Orzeszu.

Przemysław Panfil ma 42 lata i jest mieszkańcem powiatu rybnickiego. Tam też w 2007 roku rozpoczął swoją służbę w policyjnym mundurze. Pierwsze 3 lata spędził w pionie prewencji, a następnie zajął się działem kryminalnym, w którym dziś, jak sam przyznaje, czuje się jak ryba wodzie. W 2019 roku ukończył kurs oficerski w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Po blisko 12 latach prowadzenia dochodzeń otrzymał propozycję awansu na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Orzeszu.

Uroczyste wprowadzenia zastępcy szefa orzeskich policjantów odbyło się w piątek przed południem w gabinecie Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie nadkom. Dariusza Klimczaka. W spotkaniu uczestniczył także zastępca komendanta, nadkom. Andrzej Rudolf oraz Komendant Komisariatu Policji w Orzeszu, kom. Rafał Ciesielski.

Podkom. Panfil miał także okazję uczestniczyć w porannej odprawie, podczas której został powitany przez pozostałych członków kierownictwa mikołowskiej jednostki Policji. Zgodnie z podziałem kompetencyjnym będzie na co dzień nadzorował pracę funkcjonariuszy pionu kryminalnego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również