Wiadomości z Orzesza

Kolizja na orzeskim odcinku DK 81

  • Dodano: 2021-07-20 11:00

Kierujący oplem nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z prawidłowo jadącą inną osobówką. W kolizji nie było osób rannych, więc policjanci zakończyli stłuczkę wysokim mandatem i punktami karnymi dla winnego sytuacji mężczyzny. Nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów na drodze to ewidentny brak szacunku dla pozostałych uczestników ruchu!

Kolizja w Orzeszu

Do zdarzenia drogowego doszło 19 lipca przed godziną 11.00 w Orzeszu-Woszczycach na drodze krajowej nr 81 przy skrzyżowaniu ulic Centralnej i Żorskiej. 70-letni mieszkaniec powiatu bielskiego zignorował sygnalizację świetlną i doprowadził do groźnie wyglądającej kolizji. Zarówno jemu jak i kierującej oplem astra nic się nie stało, jednak zagrożenie, jakie spowodował mężczyzna było ogromne.

Kierujący oplem corsa był trzeźwy. Policjanci nałożyli na niego mandat w wysokości 500 złotych, 6 punktów karnych oraz zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Kierowco! Brak przestrzegania podstawowych zasad ruchu drogowego to daleko idąca nieodpowiedzialność. To także zupełny brak poszanowania innych uczestników ruchu. Dla każdego jest miejsce na drodze. Daj mu więc szansę bezpiecznie dotrzeć do celu!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również