Wiadomości z Orzesza

Nagrodzona opiekunka z Orzesza odwiedziła Starostwo Mikołowskie

  • Dodano: 2023-11-21 14:15

Joanna Podsada-Hyba, pracownica Domu Pomocy Społecznej w Orzeszu, odwiedziła dziś Starostwo Powiatowe w Mikołowie, gdzie została uhonorowana za zdobycie nagrody „ŚLĄSKI PROMETEUSZ 2023” 

Pani Joanna to najlepsza opiekunka/pielęgniarka w województwie śląskim, która otrzymała tę prestiżową nagrodę z rąk Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego podczas Gali Finałowej w Filharmonii Śląskiej 15 listopada.

Było to dla niej wielka niespodzianka i wzruszenie

Starosta Mikołowski Mirosław Duży oraz członkowie Zarządu Powiatu Mikołowskiego pogratulowali pani Joannie tego wspaniałego osiągnięcia i podarowali jej dyplom oraz kwiaty. Podkreślili, że nagroda ta jest wyrazem uznania dla jej pracy na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Orzeszu oraz dla zawodu opiekuna, który jest tak ważny i potrzebny w społeczeństwie.

Spotkanie odbyło się w Dniu Pracownika Socjalnego, który jest okazją do docenienia wszystkich osób, które pomagają innym w trudnych sytuacjach życiowych.

Z całego serca gratulujemy pani Joannie nagrody „ŚLĄSKI PROMETEUSZ 2023” i życzymy jej dalszych sukcesów w pracy zawodowej i osobistej!

Wszystkim pracownikom socjalnym składamy również serdeczne podziękowania i najlepsze życzenia z okazji ich święta!

Nagrodzona opiekunka z Orzesza odwiedziła Starostwo Mikołowskie

Iwona LupaIwona Lupa
Źródło: FB. Starostwo Powiatowe w Mikołowie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również