Wiadomości z Orzesza

Nastolatkowie odpowiedzą za kradzież i posiadanie narkotyków

  • Dodano: 2020-11-04 06:30, aktualizacja: 2020-11-03 17:38

Policjanci mikołowskiej patrolówki zatrzymali troje nastolatków, którzy w jednym z miejscowych hipermarketów dokonali kradzieży sprzętu elektronicznego.

Młodzi mieszkańcy Katowic w wieku 17 oraz 19 lat zostali zatrzymani w miniony piątek, 30 października około godziny 18:30 w jednym z hipermarketów w centrum Mikołowa. Przyniesioną ze sobą sportową torbę załadowali sprzętem elektronicznym o łącznej wartości ponad 800 zł i postanowili opuścić sklep. Podejrzane zachowanie nastolatków nie uszło jednak uwadze pracowników ochrony sklepu, którzy ujęli ich i skontaktowali się z dyżurnym Policji.

Skierowani na miejsce policjanci patrolu zatrzymali całą trójkę, a skradziony wcześniej sprzęt wrócił do dalszej sprzedaży

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mieszkańcy Katowic usłyszeli zarzuty kradzieży, a jeden z nich, 17-latek dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków. W momencie zatrzymania policjanci znaleźli u niego marihuanę oraz amfetaminę. Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również