Wiadomości z Orzesza

Piraci zawitali do Orzesza. Sprawdź relację z imprezy!

  • Dodano: 2023-06-06 06:00, aktualizacja: 2023-06-05 20:34

Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu zorganizował piknik rodzinny – Piracka Draka. W sobotę i niedzielę na placu targowym na dzieci i dorosłych czekało całe mnóstwo atrakcji. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Orzesze.

To był weekend pełen atrakcji

Na placu targowym w Orzeszu 3 i 4 czerwca stanęły dmuchańce, food trucki i scena, na której występowali znani i lubiani artyści. Był spektakl w wykonaniu grupy O!Teatr, program artystyczny Kapuściana Załoga Kapitana Pieroga, występy uzdolnionych dzieci - w tym sekcji wokalnej MOK, grupy grającej na ukulele Zakręcona Struna, zdolnych skrzypaczek i solistek.

Dzieci mogły wziąć udział w zabawach i animacjach przygotowanych m.in. przez: 2 Szczep Harcerski "Polana", Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Zaczarowana Kraina",  EduSmart Szkoła Angielskiego i Laboratorium Robotyki.

W niedzielę Mirosław Blaski, burmistrz Orzesza wręczył nagrody zwycięzcom gry miejskiej Orzeski Globtroter, którą 17 maja 2023 roku zorganizował Miejski Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa nr 5 w Orzeszu. I miejsce zajęła drużyna Arnika z SP7, II miejsce - drużyna Żółwie Ninja z SP 8, III miejsce - drużyna Bambiki Ratują Życie z SP9.

Piraci zawitali do Orzesza. Sprawdź relację z imprezy!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również