Wiadomości z Orzesza

Ruszasz w podróż autostradą A2 lub A4? Kup e-bilet autostradowy

  • Dodano: 2021-12-24 08:15, aktualizacja: 2021-12-24 09:01

Wyjeżdżasz na święta? Planujesz podróż autostradą A2 Konin-Stryków lub A4 Wrocław-Sośnica? Pamiętaj, nie ma już bramek i punktów poboru opłat. Kup e-bilet u autoryzowanych partnerów albo skorzystaj z aplikacji e-TOLL PL BILET.

Kup bilet za pomocą aplikacji e-TOLL

Od 1 grudnia na państwowych odcinkach autostrad A2 (Stryków-Konin) i A4 (Wrocław-Sośnica) szlabany są otwarte i nie można już opłacić przejazdu bezpośrednio na bramkach.

Jeśli masz zamiar podróżować tymi odcinkami, kup przed podróżą e-bilet autostradowy. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • w aplikacji e-TOLL PL BILET,
  • w aplikacjach partnerów systemu e-TOLL: mPay, Autopay, Spark – na bieżąco aktualizowana lista partnerów wraz z linkami do aplikacji dostępna jest na stronie etoll.gov.pl,
  • w stacjonarnej sieci sprzedaży na stacjach paliw – aktualna lista stacji, na których kupisz bilet w serwisie etoll.gov.pl.

Aplikacja e-TOLL PL BILET  jest darmowa i nie wymaga instalowania urządzeń pokładowych. Bilet autostradowy można wykupić z 60-dniowym wyprzedzeniem. Okres jego ważności to 48 h od zadeklarowanej daty i godziny rozpoczęcia podróży. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również