Wiadomości z Orzesza

Trwają zapisy na zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu

  • Dodano: 2022-09-09 06:30, aktualizacja: 2022-09-08 18:11

Wakacje w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu obfitowały w ciekawe zajęcia i atrakcje. Dzieci mogły korzystać z szeregu zajęć artystycznych, spotkań z ciekawymi ludźmi (m.in. strażakami, harcerzami, muzykami, pszczelarzem).

Dla kinomanów MOK przygotował  bezpłatne seanse filmowe, a dla teatromanów przedstawienia. Wszystkie spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Podobnie jak Orzeski Konwent Orzech Mallornu, który odbył się w Sali Widowiskowej MOK.

Zapisy za zajęcia w roku szkolnym 2022/2023

Na szczęście w orzeskim MOK-u ciągle wiele się dzieje. Właśnie trwają zapisy za zajęcia w roku szkolnym 2022/2023. W każdy wtorek odbywać się będą zajęcia szachowe, o godz. 15 dla grupy początkującej, a godzinę później dla zaawansowanej. Spotkania z Panią Kulturką zaplanowano na poniedziałki, a Rysunek i Malarstwo na wtorki i czwartki. Na zajęciach instrumentalnych dzieci i młodzież nauczą się grać na gitarze, skrzypcach, pianinie, trąbce, perkusji, keyboardzie lub akordeonie. Miłośników teatru zapraszamy na próby Teatru Zawiłego (w każdą środę, od godz. 18), a pasjonatów robienia zdjęć do Grupy Fotograficznej FOTOŁAPKI.

To tylko niektóre propozycje Miejskiego Ośrodka Kultury. Więcej informacji oraz zapisy na zajęcia pod numerem: 32 / 22 13 508.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również