Wiadomości z Orzesza

Wspólne plany i rozmowy: Dzisiejsze zebranie Koła Emerytów w Orzeszu

  • Dodano: 2024-05-16 13:30

W dniu dzisiejszym, w serdecznej atmosferze przy filiżance kawy i kawałku ciasta, odbyło się zebranie Koła Terenowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Orzeszu.

Wspólne plany i rozmowy: Dzisiejsze zebranie Koła Emerytów w Orzeszu

Uczestnicy podzielili się planami na nadchodzące wydarzenia i przypomnieli o zbliżającym się III Festiwalu Aktywności Senioralnej, który odbędzie się 24 maja na Placu Targowym w Orzeszu. Festiwal zapewni bogaty program, w tym występy artystyczne, oferty skierowane do seniorów, ekspozycje rękodzieła, malarstwa, fotografii i wiele więcej.

Tomasz Szier, zastępca Burmistrza Miasta Orzesze, wyraził swoje zadowolenie z możliwości spotkania z członkami koła:

“Cieszę się, że mogę być tutaj z Państwem. Wspólnie z burmistrzem będziemy wspierać działania naszych emerytów. Zapewniam, że nasze drzwi są dla Państwa zawsze otwarte.”

Dodatkowo, Zarząd Koła Emerytów w Orzeszu serdecznie zaprasza na inaugurację lata, która odbędzie się 28 maja w Ośrodku Wypoczynkowym „Azalia” w Węgierskiej Górce. Udział w wydarzeniu kosztuje 150 zł dla członków koła i 160 zł dla osób niezrzeszonych, w cenie zawarte są przejazd, ubezpieczenie oraz uczta. Szczegółowe informacje oraz możliwość zapisu dostępne są pod numerami telefonów: 693 062 152 i 601 503 861.

Iwona LupaIwona Lupa
Źródło: FB Miasto Orzesze / Redakcja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również