Wiadomości z Orzesza

Medycyna estetyczna - 3 najpopularniejsze zabiegi

  • Dodano: 2020-06-08 12:15

Medycyna estetyczna staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. Z usług profesjonalistów korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pozbywają się niedoskonałości, z którymi borykają się od lat, a także tymi, które pojawiły się nagle. Jakie zabiegi wybierają najczęściej?

Medycyna estetyczna – Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Niewątpliwie jest to spowodowane dobrymi efektami takiej kuracji. Jest to zabieg małoinwazyjny, który bazuje na wykonaniu drobnych iniekcji w wybranym miejscu skóry. Najczęściej są to okolice twarzy i szyi. Mezoterapia ma na celu umożliwienie lepszego wchłaniania się koktajli kosmetycznych.

Medycyna estetyczna – Depilacja laserowa

Depilacja laserowa znana już od wielu lat teraz wysuwa się na czoło zabiegów medycyny estetycznej. Wszystko za sprawą tego, że stała się znacznie łatwiej dostępna. Cena też nie jest już tak wysoka, by odstraszać. Na czym taka depilacja laserowa polega? Krótko mówiąc na usunięciu niechcianego owłosienia na skórze. Wykonuje się ją praktycznie na każdej partii ciała. Nie działa jedynie w przypadku włosów bardzo jasnych bądź siwych.

Medycyna estetyczna – botox

Botox swego czasu zyskał dość złą opinię, ponieważ zaczął się kojarzyć wyłącznie z mocno powiększonymi ustami. Kobiety, które dokonywały tego zabiegu wyglądały dość karykaturalnie dlatego też społeczeństwo uznało botox za coś nie wartego uwagi. Prawda jest jednak taka, że używany w rozsądny sposób, może one zdziałać sporo dobrego dla skóry. Zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem botoxu wykonuje między innymi https://wspanialecialo.pl/. Na co dokładnie można liczyć? Przede wszystkim na wygładzenie zmarszczek. Co ciekawe botox stosuje się także w leczeniu nadpotliwości a także migreny.

Te trzy wymienione zabiegi są jednymi z najczęściej wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej. Należy tu zaznaczyć, że wymagają one sporej wiedzy o znajomości technik ich prowadzenia. Dlatego też ich wykonanie należy powierzyć sprawdzonym profesjonalistom.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.