Wiadomości z Orzesza

Praktyki i staże dla uczniów i studentów z Orzesza

  • Dodano: 2008-08-31 21:30

Co najbardziej cenią pracodawcy? Doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie ...

Każdy, kto chce rozpocząć pierwszą  pracę, słyszy często, że przeszkodą w jego zatrudnieniu jest brak doświadczenia zawodowego. Warto więc zadbać o to, aby zdobyć je już podczas własnej edukacji.Uczniowie i studenci, podejmując praktykę lub staż, mogą wcześniej przygotować się do wejścia na rynek pracy. Dzięki firmom, u których je odbywają, mają kontakt z branżą, poznają jej specyfikę i wymagania. To procentuje, bo pracodawca mając do wyboru osobę, która odbyła staż lub praktykę, oraz kandydata bez doświadczenia, bez wahania wybierze tego pierwszego.

Podejmowanie pracy podczas nauki interpretowane jest przez przedsiębiorców jako inwestowanie we własną atrakcyjność na rynku pracy. Świadczy o poważnym podejściu do życia i gotowości do rozwoju osobistego. Ci, którzy mają za sobą praktyki, postrzegani są jako osoby bardziej kreatywne, operatywne i zaangażowane. Mogą też liczyć na odpowiedzialniejsze stanowiska, bo uważani są za osoby godne zaufania.

Praktyka może stać się jednocześnie pierwszą pracą, bo często zdarza się tak, że doceniony stażysta czy praktykant pozostaje w firmie, w której się szkolił.
Dlatego warto wcześniej pomyśleć o swojej karierze. Zadbać o to, by maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na przygotowanie do zawodu i poszerzyć je o stronę praktyczną.

Wydawca portalu www.Orzesze.net.pl, firma silnet.pl posiada atrakcyjną ofertę praktyk i stażów dla uczniów i studentów  związanych z  kierunkami:

Oto krótka wypowiedź Karola Świerc (Managera firmy silnet.pl):

"W regionie jesteśmy znani z wysokiej jakości świadczonych usług, rzetelności  oraz nowoczesnych rozwiązań. Podczas odbytych u nas praktyk pokażemy Ci, na czym polega tajemnica naszego sukcesu. Podzielimy się swoją wiedzą na temat najnowszych technologii,  pomożemy zdobyć  tak cenione przez potencjalnych pracodawców doświadczenie, pokażemy, jak pracuje się w młodym, dynamicznym zespole.

Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie, poznać najnowsze technologie i dobrze wykorzystać szanse na podniesienie swoich umiejętności powinien już teraz złożyć swoją aplikację (CV i list motywacyjny) na naszej stronie
www.silnet.pl "

Ze szczegółami oferty można zapoznać się tutaj:
http://silnet.pl/praca-podstrona_silnet.html

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.