Wiadomości z Orzesza

Zanim wypożyczysz samochód

  • Dodano: 2015-08-24 06:00, aktualizacja: 2015-08-24 09:50

Katowice, Orzesze, Rybnik to tylko kilka z miast w których działa portal wynajmu samochodów RentCar.pl. Ponad 50 lokalnych wypożyczalni aut na Śląsku to duża ilość stron www, telefonów oraz czasu jaki trzeba poświęcić na znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta. A duża ilość czasu nie gwarantuje tego, iż stosunek ceny do jakości będzie na najwyższym poziomie. Zatem jak wyszukać najlepszą ofertę na wynajem? Na ten i kilka innych pytań odpowiemy w poniższym artykule.

Cena to kluczowy element jakim kierują się najemcy aut jednak nie jest to jedyny, zaraz z ceną jest jakość obsługi oraz wiek i stan samochodu. Te dwa ostatnie elementy często są widoczne dla najemcy dopiero w momencie odbioru samochodu czyli za późno aby znaleźć nową opcję wynajmu.

Portal RentCar.pl to nie tylko najniższa cena lecz przede wszystkim najlepszy stosunek ceny do jakości wynajmu. Na dodatek baza samochodów jaką ma do dyspozycji portal to ponad 900 aut w 80 lokalizacjach!

Nasza oferta to:

  • samochody miejskie takie jak Ford KA, Opel Corsa,
  • auta klasy kompaktowej np. Skoda Octavia, Opel Astra,
  • auta klasy premium np. Audi Q5, Mercedes C,
  • auta klasy sport np. Audi TT, Mercedes CLA AMG.

Zatem w naszej ofercie znajdą Państwo samochody na miejskie podróże jak również samochody na szczególne okazje takie jak śluby, wesela czy zaręczyny.

Pewność, jakość, cena.

Jak mieć pewność, że do ceny nie zostaną doliczone dodatkowe opłaty a samochód będzie na nas czekał we wskazanym miejscu i czasie? W jaki sposób wynajmować samochód aby cena z rezerwacji była tym co faktycznie zapłacimy a kaucja nie została zatrzymana w momencie zwrotu samochodu?

Wiele historii krąży o nieuczciwych wypożyczalniach, które kuszą niską ceną a w zamian najemcy otrzymują niskiej jakości usługę lub o tym, iż Najemca dowiaduje się o dodatkowych opłatach albo o 23% podatku VAT, który nie był podany w momencie rezerwacji samochodu? Wszystkie wypożyczalnie współpracujące z portalem muszą spełnić najwyższe standardy. Weryfikacja zawiera sprawdzenie wieku oraz stanu pojazdów, jakości serwisu oraz przestrzegania polityki cenowej. Regularne ankiety wysyłane naszym klientom umożliwiają nam sprawdzenie jakości obsługi oraz poprawienie tych elementów, które nie spełniają najwyższej jakości.

Kilka uwag dla wynajmujących samochody:

Uwaga na ukryte koszty

Część z wypożyczalni, podając cenę za wynajem, nie podaje dodatkowych – OBLIGATORYJNYCH – kosztów. Często są to takie koszty jak:

  • opłata za podstawienie
  • opłata przygotowawcza
  • opłata sezonowa (za opony zimowe itp.).

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na RentCar.pl – wypożyczalnia samochodów Mikołów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.