Magiczny Wiedeń w Orzeszu. Koncert edukacyjny dla dzieci już 22 stycznia
Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu zaprasza najmłodszych mieszkańców wraz z rodzinami na wyjątkowy koncert edukacyjny „Dzieciak wśród kompozytorów”. To propozycja, która w przystępny i atrakcyjny sposób łączy świat muzyki klasycznej z zabawą i aktywnym uczestnictwem dzieci.
Magiczny Wiedeń i spotkanie z muzyką
Styczniowe spotkanie z cyklu koncertów umuzykalniających przeniesie uczestników do Magicznego Wiednia – miasta wielkich kompozytorów i ponadczasowych melodii. Podczas wydarzenia dzieci poznają brzmienie różnych instrumentów oraz sylwetki wybitnych twórców, a wszystko to w formie przemyślanego programu edukacyjnego, wzbogaconego o multimedia i elementy interakcji.
Edukacja przez emocje i dobrą zabawę
„Dzieciak wśród kompozytorów” to nie tylko koncert, ale także spotkanie z muzyką, które angażuje i inspiruje. Młodzi uczestnicy nie są jedynie słuchaczami – razem z artystami i prowadzącym aktywnie odkrywają dźwięki, rytmy i historie ukryte w muzyce, w atmosferze radości i twórczej ciekawości.
Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?
Koncert odbędzie się 22 stycznia o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu przy ulicy Fabrycznej 3A. Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku od 5 do 15 lat.
Bilety na koncert dostępne są w cenie 15 złotych od osoby. Można je nabyć w kasach MOK Orzesze, bezpośrednio przed rozpoczęciem wydarzenia, a także w sprzedaży internetowej za pośrednictwem serwisu kupbilecik.pl.
















Dodaj komentarz