Wiadomości z Orzesza

32-latka poszukiwana europejskim nakazem aresztowania w rękach orzeskiej policji

  • Dodano: 2020-07-10 07:45, aktualizacja: 2020-07-14 21:49

Kryminalni z Komisariatu Policji w Orzeszu zatrzymali 32-latkę, poszukiwaną Europejskim Nakazem Aresztowania. Kobieta trafiła w ręce policjantów, gdy przebywała w miejscu swojego zamieszkania.

Informacja o wszczęciu poszukiwań Europejskim Nakazem Aresztowania 32-latki wpłynęła do Komisariatu Policji w Orzeszu na przełomie czerwca i lipca br. Kryminalni w środę po raz kolejny sprawdzili adres, pod którym mogła przebywać kobieta. Na miejscu, w wynajmowanym mieszkaniu domu jednorodzinnego w dzielnicy Jaśkowice stróże prawa zastali kobietę. Okazało się, że jest to poszukiwana od kilku miesięcy przez niemiecki wymiar sprawiedliwości 32-latka. Jak wynika z akt, kobieta mieszkając na terenie Niemiec dopuściła się kilkunastu oszustw, w tym internetowych. Ma także na swoim koncie fałszowanie danych. Kiedy kryminalni zapukali do jej drzwi, ta sprawiała wrażenie mocno zaskoczonej. Tłumaczyła, że nie ma pojęcia o co chodzi.

Grozi jej do 15 lat więzienia

Tego samego dnia trafiła do policyjnej izby zatrzymań, a dzisiaj policjanci doprowadzili ją do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie zostanie przesłuchana na okoliczność zarzucanych jej przestępstw.

32-latka poszukiwana europejskim nakazem aresztowania w rękach orzeskiej policji

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również