Wiadomości z Orzesza

Dzień Dziecka w Orzeszu

  • Dodano: 2018-05-23 08:15, aktualizacja: 2018-05-23 08:29

1 czerwca serdecznie zapraszamy na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Orzeszu, ul. Bukowina 6.

Od godz. 16:00 do 20:00 dzieci będą mogły skorzystać z wyjątkowej oferty różnych atrakcji.

Na plenerowej scenie odbędzie się pokaz najmłodszych uczestników sekcji taneczno- muzycznych i wokalnych działających przy MOK, pokaz uczniowskiego klubu sportowego Karate Kyokushin, animacje z smokiem. W programie: różne gry i zabawy, konkurencje sportowe prowadzone przez animatorów oraz harcerzy z 2 Szczepu Polana z Orzesza. Dla aktywnych uczestników czekają specjalne konkursy "Turniej Orzeszki kontra Wiewiórki", mini konkurencje sportowe z nagrodami przygotowane przez OSP Jaśkowice, pokaz wozów i wyposażenia służb straży pożarnej i policji.

Do wygrania bezpłatne wejściówki do Westernowego Parku Rozrywki TWINPIGS w Żorach.

Dla wszystkich dzieci kolorowy świat baniek mydlanych,malowanie buziek, balony, zabawy taneczne przy znanych hitach. Będzie można wspólnie z instruktorami stworzyć oryginalny latawiec, rakietkę oraz stworzyć makietę kartonowego miasteczka lub namalować obrazy na folii w przygotowanych stoiskach artystycznych i modelarskich.

Wszystkie dzieci w tym dniu będą mogły nieodpłatnie skorzystać z oferty urządzeń zabawowych, m.in. kolejki elektrycznej, bumper cars - których sponsorem jest Mirosław Blaski oraz gąsienicy Megi,dmuchanej zjeżdżalni,basenu z piłeczkami.

Na chętnych czekać też będą odpłatne stoiska z tatuażem, plecionymi warkoczykami, zabawki oraz strefa gastronomiczna - grill, frytki, gofry, lody wata cukrowa i inne niespodzianki. Dla każdego coś!

Podczas festynu odbędzie się również pokaz i rozstrzygnięcie konkursu modeli latawców płaskich.
Oczywiście nie zabraknie słodyczy, które będą rozdawać i zapraszać do wspólnej zabawy Minionek i maskotka policji - Sierżant Hektor.

Przewidziana jest także zbiórka zbiórka karmy i różnych akcesoriów, środków czystości dla zwierząt z Schroniska im. św Franciszka z Asyżu z Rudy Śląskiej.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!
Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny!

Dzień Dziecka w Orzeszu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również