Wiadomości z Orzesza

Finał WOŚP w sztabie Szkoły Podstawowej nr 3

  • Dodano: 2024-01-30 09:30

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 28 stycznia. Do sztabu w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu Zawadzie wolontariusze przynieśli w puszkach 42 tysiące złotych! Wynik zbiórki przez e-skarbonkę to 32 tysiące

A to jeszcze nie koniec, bo sztab doliczy aukcje allegro, puszki, ze sklepów i ze sztabu.

Wielkie brawa!

Szkołę wypełnili w niedzielę uczniowie, rodzice, nauczyciele, a także mieszkańcy Orzesza. Na ulicach miasta można było wrzucać datki do puszek wolontariuszy, ale to właśnie w SP 3 w Orzeszu Zawadzie jak co roku działał sztab WOŚP. Od godz. 15.30 działał tu Słodki Bufet, gdzie można było kupić pyszne, domowe ciasta oraz kawę. O godz. 17 rozpoczęły się jasełka przygotowane przez uczniów. Na parkingu szkoły każdy mógł obejrzeć z bliska wóz strażacki OSP Jaśkowice.

Przez całe popołudnie zliczana była zawartość puszek, które do sztabu przynosili wolontariusze. Wieczorem okazało się, że młodzież kwestująca na ulicach Orzesza zebrała w sumie 42 tysiące złotych! Na e-skarbonce również zebrano sporą kwotę - 32 tysięcy złotych. Ostateczny efekt zbiórki poznamy za kilka dni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również