Wiadomości z Orzesza

Kiermasz Świąteczny w Szkole Podstawowej nr 5 w Zazdrości

  • Dodano: 2023-12-21 14:00

Kiermasz Świąteczny w Szkole Podstawowej nr 5 w Zazdrości to wydarzenie, które co roku gromadzi zazdrościańską społeczność i wprowadza nas w magiczną atmosferę nadchodzących świąt.

W tym roku spotkaliśmy się w przepięknie przystrojonej sali gimnastycznej 15 grudnia

Ten piątkowy wieczór był tak niezwykły i urokliwy dzięki zaangażowaniu wielu osób. Mogliśmy zobaczyć występy uczniów, zakupić piękne ozdoby świąteczne, wziąć udział w licytacji wyjątkowych, ręcznie wykonanych przedmiotów, wygrać na loterii pachnącą lasem choinkę czy zjeść kawałek domowego ciasta lub skosztować pysznego barszczu z uszkami. I to tylko część atrakcji! Na koniec wieczoru wysłuchaliśmy występu gitarowo-wokalnego, który zaprezentował zespół stworzony przez absolwentów SP5. Tegoroczny kiermasz został objęty patronatem Radia BEST, a wspaniałą oprawę zapewnił duet prowadzących — pani Michalina Starosta oraz pan Marcin Janota.

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy dołączyli się do organizacji tej corocznej imprezy. Środki zgromadzone w czasie kiermaszu zostaną w całości wykorzystane na potrzeby uczniów.

Kiermasz Świąteczny w Szkole Podstawowej nr 5 w Zazdrości

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również