Wiadomości z Orzesza

"Kręci mnie bezpieczeństwo..."

  • Dodano: 2018-07-27 08:30, aktualizacja: 2018-07-27 08:46

25 lipca po południu, mikołowscy stróże prawa spotkali się z dziećmi, które swój wolny czas spędzają w mikołowskim Domku Parkowym w ramach półkolonii "Wakacyjny Zawrót Głowy".

Spotkanie to kolejne z cyklu działań Policji dotyczących promocji prawidłowych zachowań i nawyków skierowanych do najmłodszych mieszkańców powiatu.
Stróże prawa odwiedzili wczoraj dzieci w ramach odbywających się w Domku Parkowym półkolonii pn. "Wakacyjny Zawrót Głowy". Organizatorem wypoczynku najmłodszych mieszkańców miasta jest Hufiec ZHP Ziemi Mikołowskiej, Miasto Mikołów, a także mikołowski MDK. Podczas spotkania, policjanci omówili zasady bezpiecznej zabawy i bezpiecznej kąpieli, które żywo wpisują się w akcję MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo...", którego założeniem jest promowanie bezpiecznych zachowań w wakacje.

Ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych wzbudził radiowóz policyjny, do którego każdy mógł wsiąść oraz wyposażenie policjanta.

W spotkaniu uczestnicyli również strażacy PSP z Mikołowa, którzy także włączyli się w działalność profilatyczną oraz zaprezentowali wyposażenie wozu strażackiego i opowiedzieli o swojej pasjonującej, ale jakże trudnej służbie.

Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w półkoloniach i możliwości realizacji założeń przedmiotowej kampanii.


Źródło: KMP Orzesze

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.