Wiadomości z Orzesza

Michalina z Orzesza potrzebuje rehabilitacji. Pomóżmy!

  • Dodano: 2024-02-29 07:45, aktualizacja: 2024-02-29 08:00

Razem dla Michaliny to zbiórka mająca na celu wsparcie 28-letniej matki trójki dzieci, Michaliny, która doznała niedokrwiennego udaru mózgu. Przez ten niespodziewany zdarzenie, jej życie zmieniło się drastycznie. 

Historia Michaliny

Michalina to młoda kobieta, pełna energii i pasji. Prowadziła normalne życie, zajmując się domem, dziećmi i swoją wielką pasją – cukiernictwem. W 2019 roku otworzyła firmę Słodko Mi, specjalizującą się w słodkich stołach na różne okazje. Radość z kolejnych zadowolonych klientów napędzała ją do coraz to nowszych przepisów i kreatywnych rozwiązań.

Jednak pandemia i zakazy organizowania imprez, w tym wesel, zniszczyły jej projekt. Nie poddała się jednak. Wspólnie z mężem stworzyli markę Naleśnikowo Food Trailer oraz angażowali się w działania Stowarzyszenia Muzycznego YMCA i Stowarzyszenia Lepsze Orzesze. Michalina była silna i niezłomna.

Wszystko zmieniło się 20 lutego 2024 roku. Wracała samochodem, a nagle doznała niedokrwiennego udaru mózgu. Jej świat zawalił się. Ale los okazał się łaskawy – trafiła do szpitala w Katowicach-Ochojcu, gdzie miała szansę na leczenie metodą trombektomii mechanicznej. To dało jej nadzieję na powrót do zdrowia.

Potrzeba Pomocy

Michalina potrzebuje naszej pomocy. Rehabilitacja będzie długa i kosztowna. Jej największym wyzwaniem będzie afazja – problemy z mówieniem i pisaniem. Ale jest zdeterminowana wrócić do zdrowia dla swoich dzieci i swojej pasji.

Jeśli możecie, wesprzyjcie ją na stronie Zrzutka.pl . Każdy dar, zarówno finansowy, jak i duchowy, ma ogromne znaczenie. Michalina walczy o swoje zdrowie, a my możemy jej pomóc. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również