Wiadomości z Orzesza

Podsumowanie zabezpieczenia 28. Finału WOŚP

  • Dodano: 2020-01-13 12:45

Policjanci z Mikołowa oraz Łazisk Górnych i Orzesza przez cały wczorajszy dzień czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy, kwestujących i tych wszystkich, którzy wspierali WOŚP.

Kontrolowali oni również, czy zbiórki pieniędzy prowadzone były przez osoby do tego uprawnione. XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu mikołowskiego przebiegł wyjątkowo spokojnie. Nie odnotowano żadnych incydentów związanych z kwestami.

W tym roku Sztaby WOŚP na terenie powiatu mikołowskiego miały swoje siedziby w Mikołowie, Łaziskach Górnych, Orzeszu oraz Ornontowicach. W ich rejonie oraz wszędzie tam, gdzie pojawiali się wolontariusze, policjanci prowadzili szczególne kontrole, starając się nie dopuścić do żadnych incydentów związanych z kwestowaniem.

Cały wczorajszy dzień przebiegł bardzo spokojnie, nie odnotowano żadnego zgłoszenia, które związane byłoby z ewentualnymi nieprawidłowościami przy zbiórce pieniędzy. Nie doszło także do zakłócenia żadnej z imprez towarzyszących wczorajszemu wydarzeniu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również