Orzesze - portal miejski Orzesze.com.pl

Wiadomości z Orzesza

Tydzień Seniora w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim

  • Dodano: 2018-06-11 08:45, aktualizacja: 2018-06-11 08:49

W dniach 18–22 czerwca br. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach organizuje „Tydzień Seniora”. W tym czasie zapraszamy Seniorów do zwiedzenia z przewodnikiem gmachu Urzędu – perły polskiej architektury dwudziestolecia międzywojennego.

Zgłoszenia zorganizowanych 25-osobowych grup można kierować do 14 czerwca na adres: bok@katowice.uw.gov.pl oraz pod numerem telefonu: 32 20 77 259. Podczas „Tygodnia Seniora” codziennie przyjmowane będą 2 grupy (o godz. 10.00 oraz 12.30).
 
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!


W trakcie wydarzenia będą wykonywane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych, jak również ich inne dane osobowe. Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Wojewodę Śląskiego – Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach (ŚUW) wizerunku uczestnika, a także ewentualnie innych danych osobowych w celu rozpowszechniania informacji o działaniach Organu. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie internetowej ŚUW (w zakładce „Media i Patronaty” – „Multimedia”: http://www.katowice.uw.gov.pl/strony/dla-mediow/multimedia-klauzula-informacyjna).


Źródło: UM Orzesze

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.