Wiadomości z Orzesza

Fluiconnecto w służbie transportu i logistyki

  • Dodano: 2019-10-03 11:00

Każdy logistyk wie, że istotą sprawnego transportu nie są szybkie samoloty, czy zwrotne statki, lecz przede wszystkim wydajne punkty przeładunkowe. Wspomniana przepustowość jest uzależniona od wielu elementów, aczkolwiek jednym z najistotniejszych jest umiejętny dobór części i podzespołów już na etapie wykonawczym. 

Fluiconnecto należy do grupy tych marek, które zjawisko to dostrzegały już od samego początku. I właśnie dlatego firma ta (której siedziby znajdują się m.in. w Krakowie i Poznaniu), odnosi tak duże sukcesy na tym polu.

Części i podzespoły, czyli co Fluiconnecto może zaoferować logistyce?

Fluiconnecto to marka, która dostrzega problem złożoności rynku usług przeładunkowych. Dlatego jej oferta części i podzespołów jest aż tak bogata.

1.    Węże i przewody - mówiąc o branży przeładunkowej, mamy na myśli zwłaszcza przewody wysokociśnieniowe (w tym gumowe i termoplastyczne). Do tej grupy zaliczymy też przewody tworzywowe do układów smarowania, które występują najczęściej w konfiguracji TWIN (podwójnej). Elementy te przeznaczone są przede wszystkim dla wózków widłowych i różnych rodzajów podnośników hydraulicznych. 

2.    Elementy składowe układu hydraulicznego i jezdnego - do tej grupy zaliczymy z kolei elementy siłowe, wykonawcze i sterowe, czyli silniki, pompy i złącza hydrauliczne, ale też elektrozawory, siłowniki i wiele, wiele innych części i podzespołów.. 

Usługi - kompleksowość, wygoda i bezpieczeństwo

Fluiconnecto wykonuje na rzecz branży przeładunkowej szereg różnych usług, które mają olbrzymie znaczenie dla jej przepustowości i wydajności. Są to między innymi:

•    usługi związane z serwisem miejscowym - mamy tu na myśli możliwość zrealizowania nawet bardzo zaawansowanych napraw w lokalizacji wybranej przez Klienta,

•    usługi związane z zakuwaniem i znakowaniem przewodów hydraulicznych, 
Więcej na temat zakuwania przewodów znajdziesz tutaj - https://www.fluiconnecto.pl/pl/uslugi/zakuwanie-przewodow-hydraulicznych 

Fluiconnecto zajmuje się również dostawą części i podzespołów bezpośrednio do określonych punktów przeładunkowych, a także zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne.

Fluiconnecto - oferta skierowana do wszystkich

Co istotne, oferta marki Fluiconnecto w zakresie transportu i przeładunku nie ogranicza się wyłącznie do hubów komunikacyjnych, bądź dużych portów i centrali logistycznych. Została ona tak dopracowana, by mogły z niej skorzystać również mniejsze podmioty działające na ich rzecz, takie jak np. serwisanci wózków widłowych, instalacji przeładunkowych itd.

Fluiconnecto to marka, która ma ogromny potencjał w zakresie realizacji usług na rzecz zarówno dużych, jak i małych podmiotów, działających na rynku przeładunkowym.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.