Wiadomości z Orzesza

Torty na imprezy firmowe

  • Dodano: 2021-03-08 10:30

Tort firmowy stanowi ozdobę wielu uroczystości firmowych od jubileuszów po integracje. Najczęściej jednak tort firmowy widziany jest na tzw. firmówkach czyli spotkaniach poniekąd integracyjnych organizowanych przez większe firmy, gdzie na co dzień nie rozmawia się ze wszystkimi osobami z firmy. Doskonale wiemy, że spotkania firmowe można podzielić na te, które są naprawdę fajnym przeżyciem oraz te, na których jesteśmy bo zależy nam na pracy. Niezależnie na którego typu imprezie się znajdujesz tort firmowy może skutecznie umilić całą uroczystość. 

Tort Firmowy na każdą okazję

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną za organizację przyjęcia firmowego, zapewne przeszukujesz internet w wyborze najlepszej oferty na torty firmowe. Praktycznie żadna rocznica działalności firmy, podpisanie kluczowej decyzji dla rozwoju firmy czy odejście pracownika na emeryturę nie może odbyć się bez udziału tortu firmowego. Takie torty pojawiają się również na urodzinach szefa, ale to już zależy od specyfiki firmy, bo czasem tort jest zastępowany spotkaniem przy piwie po pracy albo innego rodzaju prezentem. Jeżeli jednak odbywa się przyjęcie to zazwyczaj smaczny tort firmowo-urodzinowy jest mile widziany. 

Czym jest tak właściwie tort firmowy? Torty firmowe zazwyczaj przybierają standardowe kształty i przyozdobione są motywami związanymi z firmą. Jednym z najczęściej wybieranych motywów jest tort z logo firmy, które sprawdza się podczas dużych wydarzeń firmowych, jak podpisanie umowy czy otwarcie nowej siedziby. Torty biznesowe występują również w nieco bardziej “ekstrawaganckich” formach. Przykładowo producent batonów, może zażyczyć sobie tort w kształcie ich batona, producent sprzętu rybackiego chętnie by zobaczył tort w kształcie ryby, a producent zabawek tort w kształcie jednej z zabawek, które produkuje. Takie realizacje można spotkać w Cukierni Hania działającej na terenie Śląska. Jeżeli chodzi o smak, to torty firmowe realizowane są w rozmaitych kompozycjach smakowych podobnie jak normalne torty urodzinowe. 

Torty to nie wszystko na imprezy firmowe zamawia się również ciasteczka i muffinki z logo firmy. Często wykorzystuje się je jako podarunki po skończonej imprezie firmowej. Goście zabierają je do domu i nawet tam niejako obcują z firmą, co może stanowić również element promocyjny. Podobnie jak torty tak i muffinki czy ciasteczka mogą mieć różne kształty. Oczywiście większa dowolność jest w kreowaniu ciasteczek, ale warto przemyśleć posiadanie rozmaitych smakołyków niezależnie od tego co jest powodem imprezy firmowej.

Torty Firmowe na Śląsku

Torty firmowe na zamówienie realizowane są w Cukierni Hania, która może pochwalić się wieloma realizacjami i bardzo dobrymi opiniami na temat swoich produktów. Impreza firmowa zazwyczaj jest istotnym wydarzeniem, które powinno być dobrze zaplanowane. Żeby nie ryzykować niepowodzeń w kwestii tortów i innych smakołyków jakie mają się pojawić na stołach, warto współpracować ze sprawdzonymi cukierniami. Zachęcamy do sprawdzenia oferty Cukiernia Hania na torty firmowe i wybrania czegoś dla siebie. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.