Dodano:
Czas czytania: 1 min.

W SP7 powstanie “klasa z drewna”

Projekt pt. “Las bliżej nas” przygotowany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 w Orzeszu Gardawicach został doceniony w ogólnopolskim konkursie.

Teraz z placówce powstanie klasa pod gołym niebem

W wakacje Lasy Państwowe ogłosiły konkurs dla wszystkich szkół w Polsce na projekt dotyczący edukacji przyrodniczo-leśnej. Szkoła Podstawowa nr 7 w Orzeszu Gardawicach znalazła się wśród 106 laureatów z całej Polski.

Nauczyciele przygotowali projekt pt. “Las bliżej nas”, który ma na celu rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz propagowanie aktywnego działania na rzecz środowiska wśród dzieci i młodzieży.

Przy szkole powstanie “klasa z drewna” – wybudowana zostanie duża wiata z ławami i stołami oraz wieloma pomocami dydaktycznymi wokół. Oprócz lekcji terenowych z przedmiotów przyrodniczych odbywać się tu będą zajęcia rozwijające kreatywność “W zgodzie z naturą”, zajęcia świetlicowe dla uczniów klas 1-3 i wydarzenia dla społeczności lokalnej. W stworzeniu wizualizacji obiektu dużą pomocą służył radny Mateusz Szweda.

Autor / Źródło
Iwona Lupa / UM Orzesze

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe