Wiadomości z Orzesza

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925

  • Dodano: 2023-09-27 07:45, aktualizacja: 2023-09-27 07:51

Wykonawca robót na zadaniu: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925 od granicy miasta na prawach powiatu Ruda Śl. - A-1 do granicy miasta na prawach powiatu Rybnik" zawiadomił, iż z dniem 28.09.2023r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na drodze DW 925.

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925 od granicy miasta na prawach powiatu Ruda Śl. - A-1 do granicy miasta na prawach powiatu Rybnik"

Zakres planowanego wdrożenia tymczasowej organizacji ruchu dotyczy oznakowania obszaru robót związanych z realizacją inwestycji drogowej (wycinka drzew i krzewów kolidujących z inwestycją drogową).

W związku z potrzebą oznakowania strefy robót, planuje się zamknięcie dla ruchu lewego pasa jezdni (na kierunku do Rybnika). Ruch wahadłowy pojazdów sterowany sygnalizacją świetlną będzie się odbywał prawym pasem jezdni  (zgodnie z załączonym przez wykonawcę uproszczonym szkicem z lokalizacją strefy robót w pasie drogowym).

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również