Wiadomości z Orzesza

Rozpoczął się cykl spotkań dla przedsiębiorców w Orzeszu

  • Dodano: 2018-04-09 12:30

16 marca w MOK Orzesze miało miejsce pierwsze spotkanie dla przedsiębiorców pod nazwą RAZEM W BIZNESIE.

Celem projektu jest integracja przedsiębiorczych osób z terenu Orzesza, prowadzących działalność gospodarczą, lub zamierzających ją otworzyć.

Na spotkaniu stawiło się 17 przedsiębiorców z naszego regionu. Podczas spotkania lokalni przedsiębiorcy mieli okazję dowiedzieć się jak przygotować firmę do zmian w przepisach unijnych wchodzących w życie 25 maja br. Unijna ustawa RODO dotknie praktycznie każdego przedsiębiorcę. Nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych niesie za sobą znaczące zmiany, a grożące przedsiębiorcom kary za niestosowanie przepisów są wysokie.

Przedsiębiorcy mieli również okazję uczestniczyć w warsztacie z zakresu promocji firmy na Facebooku. W obecnych czasach obecność firmy w Internecie to w zasadzie obowiązek. Przedsiębiorcy mieli okazję dowiedzieć się jak tworzyć skuteczne posty i wykorzystywać nowoczesne technologie w rozwoju swojego biznesu.

Ideą spotkania była wymiana kontaktów i dzielenie się swoją wiedzą biznesową.

"To udana inauguracja cyklu spotkań które, mam nadzieję, pomogą orzeskim przedsiębiorcom w rozwoju firmy i pozwolą nawiązać cenne relacje biznesowe."- mówi Sabina Cieślar, właścicielka firmy ONAWBIZNESIE.PL, inicjatorka i organizatorka projektu RAZEM W BIZNESIE.

Honorowy patronat nad projektem sprawuje Burmistrz Miasta Orzesza.

Kolejne spotkanie odbędzie się w czerwcu br. Jeżeli chcą Państwo rozwijać swoją działalność gospodarczą, nie może Was tam zabraknąć.

Wszelkie informacje na temat kolejnych spotkań znajdą Państwo śledząc stronę: http://razemwbiznesie.pl.

Galeria zdjęć

Tekst. i zdjęcia: Sabina Cieślar - onawbiznesie.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również