Wiadomości z Orzesza

Zapisy na zajęcia Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mikołowie

  • Dodano: 2023-09-11 11:00

Na zajęcia Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mikołowie można zapisywać się podczas dyżurów Rady Senioralnej, w każdy wtorek od godz. 10 do 12 w siedzibie Starostwa Powiatowego.

Osoby, które nie mogły zapisać się 5,6 i 7 września w I Liceum Ogólnokształcącym w Mikołowie mogą to zrobić podczas dyżurów Rady Senioralnej, w każdy wtorek od godz. 10 do 12 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mikołowie (ul. Żwirki i Wigury 4a, wejście C). Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 32/ 32 48 292 - Rada Senioralna oraz 32/ 32 48 291 - Biuro PUTW.

W ramach zajęć PUTW przewidziano m.in.: fitness na basenie, jogę i pilates, gimnastykę rehabilitacyjną i gimnastykę kręgosłupa, taniec liniowy, zumbę, warsztaty psychologiczne, zielarskie, stylu i wizażu, kursy komputerowe i językowe, a do tego co poniedziałek wykłady z różnych dziedzin - od historii i medycyny po prawo i finanse.

Zapisując się obowiązkowo należy uiścić opłatę semestralną oraz podpisać klauzule regulaminowe.

Będzie również możliwość wyrobienia legitymacji studenckiej. W ubiegłym roku akademickim powiatowa uczelnia dla seniorów miała ponad 700 słuchaczy.
Więcej informacji o PUTW oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie https://mikolowski.pl/powiatowy-uniwersytet-trzeciego-wieku/

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również