Wiadomości z Orzesza

Powiat mikołowski ma szansę wygrać Podwórko NIVEA!

  • Dodano: 2021-06-10 11:30

Do 15 lipca można głosować na lokalizacje, które mają wygrać podwórko NIVEA. W całej Polsce w tym roku powstanie ich 20, a być może jedno z nich będzie w powiecie mikołowskim. Każde podwórko warte jest 250 tysięcy złotych.

NIVEA już po raz 7. wybuduje podwórka dla dzieci w całej Polsce

Zgłoszone do akcji lokalizacje walczą o głosy internautów, od których zależy, gdzie podwórka zostaną wybudowane. Pierwsze 5 lokalizacji zostało wybrane w pierwszym etapie konkursu przez jury, które oceniało nadesłane wcześniej prace konkursowe.

Internauci wskażą 15 wygranych lokalizacji

Na stronie www.podworko.nivea.pl odbywa się głosowanie, w którym liczy się głos każdego internauty. Podwórko wygra pierwsza piątka lokalizacji mająca największą liczbę głosów z każdej z 3 kategorii, które podzielone są w zależności od liczby mieszkańców danego miasta: do 20 tys. mieszkańców, od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców i powyżej 60 tys. mieszkańców. Powiat mikołowski kwalifikuje się do kategorii od 20 do 60 tys. mieszkańców. Łącznie w drodze głosowania w całej Polsce przyznane zostanie 15 podwórek NIVEA.

W powiecie mikołowskim do konkursu zgłoszono szkołę podstawową

W naszym powiecie w konkursie bierze udział Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łaziskach Górnych. Na ten moment zajmuje pierwsze miejsce w swojej kategorii z liczbą głosów 2 050. Jeśli szkoła utrzyma się w pierwszej piątce do 15 lipca, wygra konkurs i na jej terenie zostanie wybudowane podwórko NIVEA.

Zasady głosowania

Głosowanie trwa od 24 maja 2021 r. Chcąc oddać głos w konkursie, trzeba założyć konto lub zalogować się na stronie www.podworko.nivea.pl, a następnie wybrać lokalizację, którą chcemy wesprzeć i kliknąć „Głosuj”. Każdy może oddać swój głos raz na dzień, a głosować można codziennie, aż do 15 lipca.

Aby zagłosować na lokalizację z naszego powiatu, należy wejść TUTAJ.

Czym jest podwórko NIVEA?

Jak przekazują organizatorzy konkursu, podwórko NIVEA to jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 tys. zł., które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem!

Atrakcje, w które zostanie wyposażone każde podwórko to: wesoła huśtawka, trampolina, kubik do wspinaczki, piaskownica z torem do gry w kapsle, karuzela integracyjna, zjeżdżalnia, planetarium, urządzenie do balansowania, huśtawka ważka, tablice z grami i tuby.

Firma NIVEA od 20 lat angażuje się w akcje społeczne, a do tej pory wybudowała już 160 podwórek dla dzieci w całej Polsce.

Powiat mikołowski ma szansę wygrać Podwórko NIVEA!

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również