Wiadomości z Orzesza

Policjanci na XII orzeskiej spartakiadzie przedszkolaków

  • Dodano: 2019-06-24 09:45

Policjanci uczestniczyli w „XII Spartakiadzie Przedszkolaków z Hektorem”. W imprezie wzięły udział maluchy z Orzesza. Milusińscy rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych oraz grach związanych z tematyką bezpieczeństwa. We wspólnej zabawie dzieciom jak zwykle towarzyszył sierżant Hektor.

Na stadionie MKS Sokół Orzesze odbyła się we wtorek „XII Spartakiada Przedszkolaków z Hektorem”, w której udział wzięły maluchy z orzeskich przedszkoli. Ponad 230 przedszkolaków rywalizowało ze sobą w konkurencjach sportowych dotyczących bezpieczeństwa w bardzo szerokim zakresie. We wspólnej zabawie dzieciom towarzyszył ich ulubieniec - sierżant Hektor, maskotka mikołowskiej policji, a także komendant orzeskiego komisariatu nadkom. Anna Musioł oraz dzielnicowy sierż. szt. Mariusz Sacawa. Mundurowi podczas zabaw prezentowali dzieciom bezpieczne postawy i zachowania.

Tego dnia, w organizację działań profilaktycznych na rzecz orzeskich przedszkolaków, oprócz policjantów czynnie włączyli się: orzeski urząd miasta, strażnicy miejscy, strażacy z OSP w Jaśkowicach, PSP w Mikołowie, a także ratownictwo medyczne, którzy przygotowali dla milusińskich wiele atrakcji. Jak zawsze impreza przebiegła w radosnej atmosferze. Na zakończenie każde z przedszkoli otrzymało pamiątkowy dyplom, puchar oraz drobny upominek.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.