Wiadomości z Orzesza

Policjanci na XII orzeskiej spartakiadzie przedszkolaków

  • Dodano: 2019-06-24 09:45

Policjanci uczestniczyli w „XII Spartakiadzie Przedszkolaków z Hektorem”. W imprezie wzięły udział maluchy z Orzesza. Milusińscy rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych oraz grach związanych z tematyką bezpieczeństwa. We wspólnej zabawie dzieciom jak zwykle towarzyszył sierżant Hektor.

Na stadionie MKS Sokół Orzesze odbyła się we wtorek „XII Spartakiada Przedszkolaków z Hektorem”, w której udział wzięły maluchy z orzeskich przedszkoli. Ponad 230 przedszkolaków rywalizowało ze sobą w konkurencjach sportowych dotyczących bezpieczeństwa w bardzo szerokim zakresie. We wspólnej zabawie dzieciom towarzyszył ich ulubieniec - sierżant Hektor, maskotka mikołowskiej policji, a także komendant orzeskiego komisariatu nadkom. Anna Musioł oraz dzielnicowy sierż. szt. Mariusz Sacawa. Mundurowi podczas zabaw prezentowali dzieciom bezpieczne postawy i zachowania.

Tego dnia, w organizację działań profilaktycznych na rzecz orzeskich przedszkolaków, oprócz policjantów czynnie włączyli się: orzeski urząd miasta, strażnicy miejscy, strażacy z OSP w Jaśkowicach, PSP w Mikołowie, a także ratownictwo medyczne, którzy przygotowali dla milusińskich wiele atrakcji. Jak zawsze impreza przebiegła w radosnej atmosferze. Na zakończenie każde z przedszkoli otrzymało pamiątkowy dyplom, puchar oraz drobny upominek.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również