Wiadomości z Orzesza

Wybór idealnej spacerówki dla większego malucha

  • Dodano: 2018-08-27 08:30, aktualizacja: 2018-08-27 08:38

Etap wyboru wózka spacerowego to niełatwe zadanie, rodzice zwracają uwagę na wiele czynników w tym na to, czy wózek jest dostatecznie bezpieczny, czy jest funkcjonalny oraz wygodny dla dziecka. Istotne jest także czy wózek jest prosty w obsłudze, czy wygodnie się go prowadzi. Wózek powinien mieć wygodne siedzisko plus dużą budkę, która dobrze osłania dziecko, wszystko to powinno sprzyjać komfortowi dziecka. Obecnie na rynku dostępne są różne wózki, które są nie tylko bardzo praktyczne ale także wygodne dla rodzica i dziecka, a przy tym eleganckie i stylowe.

Wózek australijskiego producenta Valco Baby Snap 4, to wózek spacerowy, który posiada wiele zalet. Jest to wózek, który można łączyć wraz z fotelikiem samochodowym, idealnie łączy się z fotelikami Maxi Cosi, gdy dokupi się odpowiednie adaptery. Wózek Valco Snap 4, jest wózkiem, który można składać, a złożony zajmuje mało miejsca i stoi bez podpórki, w złożonej pozycji tapicerka wózka jest chroniona przed zabrudzeniem. Złożony wózek można przenosić za pomocą uchwytu lub paska, posiada blokadę przed rozłożeniem. Valco Baby to wygodna i ultralekka spacerówka, co jest ważne przy prowadzeniu wózka i noszeniu w pozycji złożonej. Regulowane jest oparcie spacerówki do półleżącej, płaskiej pozycji.

Budka wózka wyposażona jest w okienko z siatki, które można zrolować i zapiąć na rzep. Budka jest przedłużana i odpowiednio wentylowana, dzięki siatce, która znajduje się z tyłu wózka, dzięki temu dziecko może komfortowo wypoczywać podczas spaceru. Koła wózka są bezdętkowe, łatwe w ściąganiu odporne są na przebicie. Zaletą wózka jest wygodne i szerokie siedzisko, które wyposażone jest w pasy bezpieczeństwa, połączone z klamrą. Barierka wózka zapewnia dziecku dodatkowe bezpieczeństwo, można ją wypiąć, dzięki czemu łatwiej wyciągnąć dziecko z wózka i łatwiej je w wózku posadzić. Hamulec nożny jest łatwy w obsłudze, bez urazu nogi można zatrzymać wózek w każdej chwili i w każdej pozycji. Wraz z zestawem z wózkiem Valco Baby Snap 4 otrzymuje się osłonkę na nóżki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.